Сонцезахисні засоби
Купити сонцезахисні засоби у Львові та Україні
Ультрафіолетові промені (ultraviolet (UV)) від джерела випромінювання Сонця - це промені А та промені В (UVA, UVB), які негативно впливають на шкіру, прискорюючи її старіння, завдають опіку шкіри, і можуть бути причиною захворювання шкіри.
Захистити шкіру допоможуть сонцезахисні засоби для чого вони створені.
Санскріни захищають шкіру від сонячних променів, і це їхнє головне завдання, а також від:
- передчасності зморшок;
- фотостаріння;
- фотодерматиту;
- втрати пружності;
- втрати вологи шкіри;
- опіків шкіри;
- пігментації;
- загострення акне;
- меланоми.
Сонцезахисний продукт допомагає у запобіганні сонячним опікам, які можуть бути викликані ультрафіолетовими променями А та В.
Косметичні сонцезахисні засоби – це креми, гелі, стіки, олії, молочко, спрей, лосьйон, які відрізняються своєю консистенцією.
Спреї та креми для матусь та для дітей - безпечні сонцезахисні засоби для дітей зі спеціальною безпечною формулою, призначені для дітей. Вони гіпоалергенні, без вмісту небезпечних хімічних складових.
Олії дуже добре живлять шкіру, мають невисокий ступінь захисту. Вони використовуються для короткого часу перебування під променями сонця.
Спрей - здебільшого це органічна косметика з натуральними екстрактами та оліями. Розпилюючи його по всьому тілу, його потрібно розподіляти вручну по шкірі, але це не становить великих зусиль.
Стік призначений для локального нанесення на найбільш чутливі до сонця частини тіла: ніс, вуха, щоки. Використовується навіть для звичайної прогулянки не тільки під час перебування на сонці. Захистить пігментні плями та родимки.
Молочко з текучою структурою, яке підійде у догляді для проблемної шкіри та жирної шкіри.
Лосьйон, який має дуже легку структуру, добре підійде для будь-якого типу шкіри.
Гель легкої консистенції, що містить зволожуючі компоненти, чудово підійде для жирної шкіри.
Крем - є хороший для сухої та нормальної, а також комбінованої шкіри.
Сонцезахисний крем в основному має у своєму поєднанні захисні від променів UVA та UVB компоненти хімічний та фізичний. Найкращий хімічний активний інгредієнт авобензон має обмежене проникнення в шкіру для поглинання ультрафіолетових променів. Діоксид титану та оксид цинку – це фізично активні інгредієнти, які відхиляють промені від поверхні шкіри.
Сонцезахисний крем:
- має протизапальні, а також заспокійливі компоненти, що дає можливість використовувати його як базу під макіяж;
- від надмірного саловиділення захищає крем для жирної та проблемної шкіри, володіючи властивостями підсушування та загоєння шкіри, і водночас захищає від шкідливих сонячних променів;
- крем-лосьйон із легкою структурою.
Купити сонцезахисний крем від світових виробників із сертифікованою продукцією в аптеці Nutrix.
Що означає SPF та який SPF використовувати?
Влітку потрібні сонцезахисні засоби, особливо людям, які мають світлу шкіру, і тим, у кого шкіра схильна до обгорання. Починати потрібно із засобу з вищим показником SPF, а потім можна використовувати засоби з меншим показником та 6 SPF.
SPF - сонцезахисний фактор з інтенсивністю від променів А та В, із зазначенням протяжності часу дії захисного засобу. Якщо обгорання шкіри відбувалося вже через 10 хвилин без застосування сонцезахисного засобу, то засіб з фактором SPF 20 збільшує час захисту до 200 хвилин.
Показники ступеня захисту:
низький ступінь захисту – 4 SPF, 6 SPF;
середній ступінь захисту – 15 SPF, 20 SPF;
високий рівень захисту - 30 SPF, 50 SPF.
Сонцезахисні засоби як вибрати правильно?
Орієнтуючись на особистий фототип, який показує виробленість шкірою захисного пігменту і легкість обгорання, враховуючи колір очей, шкіри та волосся, вибрати сонцезахисний засіб становить набагато легше. При світлій шкірі, яка швидко червоніє, вибрати засіб не менший за SPF 30, тоді шкіра краще буде захищена.
Рекомендації при 3-х різних фототипах:
- SPF 50 для 1 фототипу, який завжди має загрозу обгоріти.
- SPF 50 у перші дні, а потім SPF 30 для 2 фототипу, у якого шкіра спочатку обгорає і потім з'являється засмага через пару днів.
- SPF 30 для 3 фототипу, шкіра якого не обгорає.
Рекомендації при різних типах шкіри:
- Коли шкіра темна і має схильність до обгорання - застосовувати SPF 30-50.
- Коли шкіра смаглява і не надто зазнає сонячних опіків - застосовувати SPF 20.
- І за будь-якої шкіри будь-якого типу в 1-й день засмаги - застосовувати SPF 50+.
Рекомендації вибору сонцезахисної косметики від типу стану шкіри:
- При сухій шкірі використовувати засоби з більш щільною текстурою - молочко, крем або засоби з компонентами олії, гліцерину, кислоти гіалуронової, тобто зі зволожуючими компонентами.
- При комбінованій шкірі використовувати засоби з легкою текстурою – гель або лосьйон, які мають властивість швидкого поглинання.
- При жирній шкірі – крем, що має протизапальні компоненти з матуючим ефектом.
Рекомендації щодо застосування сонцезахисних засобів:
Сонцезахисні засоби повинні застосовуватися і під час похмурої погоди, оскільки крізь хмари проникає до 80% сонячного випромінювання. Засіб наноситься за 20 хвилин перед виходом з будинку з повторним нанесенням кожні дві години перебування на вулиці. Також, нанесення сонцезахисного продукту має бути після кожного купання в морі або водоймі.
Сертифіковані сонцезахисні засоби купити в інтернет-магазині аптеки Nutrix.