Корінь лопуха, Nature`s Way, Burdock Root, 475 мг, 100 капсул

  • Артикул: 00-00000568
  • Штрих код: 33674112007
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 320 грн
Товару немає в наявності

Nature`s Way створив добавку на основі кореня лопуха, що протягом століть традиційно використовують як сечогінний засіб та засіб для травлення. Корінь лопуха містить інулін — розчинна пребіотична клітковина, яка допомагає поліпшити травлення. Інулін діє як "їжа" для хороших бактерій кишківника.

Також він допомагає регулювати запалення та виводити токсини з організму. Антиоксиданти в корені лопуха допомагають захистити печінку від токсичних речовин.

Сполуки, які надають лопуху гіркий смак, сприяють виробленню жовчі, допомагаючи печінці виводити токсини швидше та ефективніше.

Дослідження 2010 року показали, що корінь лопуха містить кілька видів потужних антиоксидантів, включаючи кверцетин, лютеолін та фенольні кислоти. Антиоксиданти захищають клітини в організмі від пошкодження вільними радикалами. Антиоксидантна дія допомагає зменшити запалення.

В одному з досліджень 2014 року було встановлено, що корінь лопуха зменшує маркери запалення в крові у пацієнтів з остеоартритом.

Одним з найпоширеніших традиційних застосувань кореня лопуха було очищення крові. Останніми дослідженнями встановлено, що корінь лопуха може виводити токсини з крові. Дослідження 2011 року показало, що корінь лопуха ефективно детоксикував кров і сприяв посиленню кровообігу.

Важлива частина імунної системи та внутрішньої системи дренажу організму— лімфатична система — це мережа тканин і органів, які допомагають виводити з організму токсини, продукти метаболізму та інші небажані речовини. Основна функція лімфатичної системи — транспортувати лімфу — рідину, що містить білі кров’яні клітини, що борються з інфекцією по всьому організму. Зміцнення цієї важливої ​ системи за допомогою кореня лопуха може допомогти позбавити від цілого ряду серйозних проблем зі здоров’ям.

Корінь лопуха — одна з тих рідкісних трав, які стимулюють лімфатичний дренаж та детоксикацію.

Діуретики можуть сприяти стимуляції роботи нирок, дозволяючи пропускати сечу частіше і в більшій кількості — це допомагає очистити нирки та профілактує затримку води.

Збільшуючи швидкість сечовипускання, корінь лопуха може допомогти вивести токсини з крові та організму. Корінь лопуха також "потогінний", тобто підвищує потовиділення — ще один важливий шлях, за допомогою якого організм виводить токсини.

Характеристики

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені