Комплекс вітамінів B, Universal Naturals, Vitamin Complex B, 100 таблеток

  • Виробник: Universal Naturals
  • Артикул: 00-00000136
  • Штрих код: 39442047113
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 310 грн

Вітамін B-комплекс містить 8 якісних вітамінів групи B з поступовим вивільненням. Вони відіграють важливу роль у низці ключових функцій. До його складу входять вітаміни B1, B2, B3, B6, B12, біотин, пантотенова кислота та фолієва кислота. Крім 8 вітамінів групи В у таблетках ви також знайдете холін та параамінобензойну кислоту (ПАБК).

Тіамін сприяє метаболізму для вироблення енергії, функції нервової системи чи психологічної функції. Рибофлавін, у свою чергу, підтримує здоров'я слизових оболонок, червоних кров'яних тілець та шкіри, а також підтримує добрий зір. Ніацин корисний для підтримки здоров'я шкіри та зменшення втоми та виснаження. Пантотенова кислота, у свою чергу, сприяє здоровій розумовій діяльності або правильному синтезу та метаболізму стероїдних гормонів, вітаміну D та деяких нейромедіаторів.

Вітамін B6, що міститься в продукті, підтримує метаболізм білків та глікогену, синтез цистеїну та роботу імунітету. Фолієва кислота корисна для кровообігу, синтезу амінокислот та метаболізму гомоцистеїну. Вітамін B12 сприяє функціонуванню психіки, виробленню червоних кров'яних тілець, а також знижує втому та виснаження. Біотин, у свою чергу, сприяє підтримці здоров'я шкіри та волосся та підтримці здоров'я слизових оболонок, а також функціонуванню нервової системи. Вітамінний комплекс підходить спортсменам, але в той же час усім, хто має потребу заповнити рівень поживних мікроелементів. Подбайте про прийом важливих вітамінів, які присутні у всьому спектрі процесів в організмі людини.

Приймати 1 таблетку на день, переважно з першим прийомом їжі.

Індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту.

Не рекомендується вживати особам, що не досягли 18 років, вагітним і годуючим жінкам.

Використовуйте харчові добавки в поєднанні з збалансованим раціоном харчування і програмою тренувань.

Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Зберігати в недоступному місці для дітей.

Тіамін (гідрохлорид)
50 мг 
Рибофлавін
50 мг 
Ніацин (ніацинамід) 
50 мг 
Вітамін В6 (піридоксин HCl)
50 мг 
Фолієва кислота
400 мкг 
Вітамін V12 (ціанокобаламін)
50 мкг 
Біотин
50 мкг 
Вітамін В5
50 мг 
Холін (цитрат)
50 мг 
Пара-амінобензойна кислота
50 мг 


Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені