Комплекс для Зору з Чорницею, Очанкою, Гінкго та Лютеїном, Eyebright Complex, Solgar, 60 капсул

  • Артикул: SOL00316
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 600 грн

Рекомендується при:

- проблемах із зором
- катаракті
- глаукоміЩо це?

Комплекс для підтримки зору від Solgar - це запатентована, багата на антиоксиданти формула, яка містить важливі вітаміни, антиоксиданти, мінерали, життєво важливий каротиноїд лютеїн і рослинні екстракти, які допомагають боротися з вільними радикалами, що пошкоджують клітини в організмі, і підтримують здоров'я очей і шкіри.Як це працює?

Даний комплекс включає як рослинні компоненти, необхідні для здорового зору, так і загальновідомі мікроелементи - лютеїн, таурін, змішані каротиноїди.

Лютеїн є каротиноїдом, тобто рослинним пігментом, який сконцентрований у сітківці ока. Ця речовина необхідна для поглинання зайвої енергії світла, оскільки вона може бути вкрай небезпечна, особливо високоенергетичних променів, званих синім або ультрафіолетовим світлом. Також завдяки своїм антиоксидантним властивостям цей пігмент захищають кришталик ока від окислювального стресу. Це означає, що лютеїн підтримує гостроту зору. Окислення кришталика також одна із основних причин катаракти.

З рослинних екстрактів у формулі присутні чорниця, очанка, екстракт листя гінкго білоби, а також вітаміни та мінерали, які вважаються потужними антиоксидантами для захисту очей від дії вільних радикалів, що активуються при світлі.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені