Колаген з детокс ефектом, смак ягід та гібіскусу, Collagen Refreshers DETOX Type I & III, Bluebonnet Nutrition, порошок 320 гр

  • Артикул: BLB1754
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 729 грн

Рекомендується при:

- втрати еластичності та пружності шкіри
- сухості та лущення шкіри
- шкірних захворюваннях
- уповільненому метаболізмі
- надмірній вазі
- болі у суглобах
- крихких кістках
- м'язового болю
- крепатурі
- пошкодження сухожиль і зв'язок
- ослаблений імунітет
- занепаду силЩо це?

Колагеновий освіжаючий порошок для детоксикації Bluebonnet Nutrition містить колаген другого та третього типу, що підтримує здорове всіх складових організму. Колаген є складним структурним білоком, який зберігає силу і гнучкість у всьому тілі. З віком виснаження колагену може призвести до появи загальних ознак старіння шкіри, волосся, нігтів, м'язів, сухожиль, зв'язок та кісток.Як це працює?

Великі молекули колагену ферментативно гідролізуються в невеликі пептиди, найбільш біодоступні та біоактивні в організмі. Колаген складає четверту частину всього білка в організмі. Насамперед він дбає про шкіру, сприяючи її омолодження та підтримці еластичності та пружності якомога довше. Клінічні дослідження показали, що колаген збільшує гідратацію шкіри в середньому від 21 до 50%. Також колаген позитивно впливає обмінні процеси організму. Це означає, що цей білок сприяє позбавленню зайвих кілограмів. Колаген утворює молекулярні сполуки, які у свою чергу зміцнюють сухожилля та підтримують м'язи, які тримають внутрішні органи. Кістки та зуби сформовані шляхом змішування мінеральних кристалів із колагеном. Також він захищає м'які тканини, поєднуючи їх зі скелетом. Колаген забезпечує рухливість та гнучкість суглобів, міцність нігтів, пружність шкіри. Це ідеальна кетогенна добавка та палеодобавка.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені