Колаген + Вітамін С, Тип 1&3, NeoCell, 120 таблеток

  • Артикул: M12895
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 400 грн

Рекомендується при:

- втрати еластичності та пружності шкіри
- сухості та лущення шкіри
- шкірних захворюваннях
- уповільненому метаболізмі
- надмірній вазі
- болі у суглобах
- крихких кістках
- м'язового болю
- крепатурі
- пошкодження сухожиль і зв'язок
- ослаблений імунітет
- занепаду сил
Що це?

Super Collagen містить клінічно вивчений колаген BioActive NeoCell, який підтримує здорове формування колагену по всьому тілу. Колаген є складним структурним білоком, який зберігає силу і гнучкість у всьому тілі. З віком виснаження колагену може призвести до появи загальних ознак старіння шкіри, волосся, нігтів, м'язів, сухожиль, зв'язок та кісток. У формулу було додано вітамін С, який допомагає колагену абсорбуватися в організмі.Як це працює?

Використовуючи технологічно просунутий процес гідролізу NeoCell, великі молекули колагену ферментативно гідролізуються у невеликі пептиди, найбільш біодоступні та біоактивні в організмі.

Колаген складає четверту частину всього білка в організмі. Насамперед він дбає про шкіру, сприяючи її омолодження та підтримці еластичності та пружності якомога довше. Клінічні дослідження показали, що колаген NeoCell збільшує гідратацію шкіри в середньому від 21 до 50%.

Також колаген позитивно впливає обмінні процеси організму. Це означає, що цей білок сприяє позбавленню зайвих кілограмів. Колаген утворює молекулярні сполуки, які у свою чергу зміцнюють сухожилля та підтримують м'язи, які тримають внутрішні органи. Кістки та зуби сформовані шляхом змішування мінеральних кристалів із колагеном. Також він захищає м'які тканини, поєднуючи їх зі скелетом. Колаген забезпечує рухливість та гнучкість суглобів, міцність нігтів, пружність шкіри.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені