Коензим та Альфа Ліпоєва Кислота, Nutri-Nano CoQ-10 Alpha Lipoic Acid, Solgar, 60 капсул

  • Артикул: SOL01823
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 1 149 грн

Рекомендується при:

- порушенні роботи серцево-судинної системи
- підвищеному кров'яному тиску
- синдромі хронічної втоми
- запаленні ясен (парадантозі)
- серцевій недостатності
Що це?

Цей продукт розроблений з нової нано-технології. Звідси і назва Nutri-Nano. Вона дозволяє підвищити біодоступність, і без того, досить потужних антиоксидантів: Коензиму та Альфа-Ліпоєвої кислоти, які перешкоджають передчасному старінню, борються з вільними радикалами та підтримують серцево-судинну систему.Як це працює?

CoQ10 виконує дві життєво важливі функції: допомагає активізувати та захистити клітини організму. Його антиоксидантні властивості можуть підвищити життєздатність багатьох систем організму, включаючи мозок, імунну працездатність, здоров'я шкіри, слизових оболонок тощо. Зі всіх своїх переваг CoQ10 найбільш відомий тим, що підтримує здоров'я серця. CoQ10 також може надавати серцю антиоксидантну підтримку. Це важливо, тому що енергоємне серце є ділянкою основного окисного стресу в організмі.

Основна роль альфа-ліпоєвої кислоти – це усунення дії вільних радикалів, які є у всьому організмі. Саме вони є причинами багатьох захворювань нервової системи, а також таких хвороб як Альцгеймер. Альфа-ліпоєва кислота посилює свою антиоксидантну дію ще й тим, що посилює властивості вітаміну С та Е. Це сприяє утворенню в клітинах організму глутатіону – важливого коферменту імунної системи.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені