Хмелю шишки, Ліктрави, 50 гр

  • Артикул: 00-00000554
  • Штрих код: 4823012802747
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 24 грн
Товару немає в наявності
Користь шишок хмелю проявляється у седативній, сечогінній, протизапальній, антибактеріальній, спазмолітичній дії. При цьому седативний ефект від використання рослини максимальний за умови дворічного зберігання. У якості заспокійливого засобу хміль комбінують з іншими рослинами. Протимікробну і протигрибкову дію також забезпечує ефірна олія, що входить до складу шишок. Застосування препаратів на основі рослини показане пацієнтам з хронічними гастритами, а також якщо необхідно активізувати секреторну діяльність шлунка. За рахунок активізації виділення шлункового соку рослина підвищує апетит, покращує травлення. Доведений позитивний вплив хмелю у якості протиаритмічного та гіпотензивного засобу. Також препарати хмелю регулюють водний і ліпідний обміни.
Шишки хмелю у народній медицині відомі як заспокійливий і снодійний засіб. Також вони застосовуються для лікування різнопланових захворювань, зокрема при запальних процесах дихальних шляхів, ураженнях печінки, головному болю і т. д.


Протипоказання: індивідуальн

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені