Кальцій Магній & Вітамін D3 для Дітей, Rainforest Animalz, Bluebonnet Nutrition, Смак Ванілі, 90 жувальних цукерок

  • Артикул: BLB0196
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 323 грн

Рекомендується при:

- слабких кістках, хрящах та суглобах
- розладах нервової системи
- розсіяності уваги
- занепаді сил
- Порушенні пам'яті
Що це?

Якби діти росли в тропічному лісі, вони б отримували більшу частину поживних речовин для правильного зростання та розвитку від навколишніх продуктів, таких як фрукти, овочі, цілісні зерна та риба. Такі поживні речовини часто відсутні у сьогоднішніх дієтах. Super Earth Rainforest Bluebonnet Animalz Calcium Magnesium & Vitamin D3 допомагає подолати нестачу поживних речовин, забезпечуючи поглинаються форми кальцію, магнію, вітаміну D3, супер фруктів та овочів у смачних жувальних цукерках у формі тварин.Як це працює?

Дана формула включає всі компоненти, необхідні для підтримки міцними і здоровими кістки і зуби. Оскільки кальцій і магній найефективніші лише у поєднанні вітаміном D, який допомагає їм засвоїться у кісткових тканинах, він також включений до складу. Цей препарат також допоможе підтримати здорову ферментну активність.

Кальцій забезпечує організму цілий набір різноманітних харчових елементів, які зміцнять ваші кістки, а також відновлять правильну структуру хрящів та суглобів. Цей мінерал широко застосовується як профілактика та лікування остеопорозу та остеохондрозу.

Разом з магнієм, кальцій сприяє виробленню енергії у клітинах, відновленню та підтримці функцій нервової системи. Також магній сприяє згортанню крові та прискоренню її циркуляції по тілу. Це означає, що цей мінерал має важливе значення для стабілізації серцево-судинної системи та головного мозку.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені