Індол 3 Карбінол, Now Foods, Indole-3-Carbinol, 200 мг, 60 капсул

  • Артикул: 00-00000600
  • Штрих код: 733739030566
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 590 грн
Товару немає в наявності
Індол-3-карбінол утворюється з речовини глюкобрацицину, яка міститься в овочах, а саме в броколі, брюссельській капусті, цвітній капусті, гірчиці та ріпі. Має протипухлинні властивості. Також він має протизапальну, антитромботичну та антиоксидантну дії.

Індол-3-карбінол знижує захворюваність раком завдяки тому, що має властивість змінювати метаболізм естрогену та фокусується на інших клітинних процесах.

Індол-3 карбінол зупиняє розмноження репродуктивних ракових клітин на G1 фазі клітинного циклу. Ця фаза є однією з перших у житті клітини та є дуже важливою для наступних, в яких відбуваються зміни ДНК. Пригнічує та запобігає розвитку ендометріозу, колоректального раку, раку молочної залози.

Також ця речовина пригнічує проліферацію і стимулює апоптоз у клітинах меланоми.

Індол-3-карбінол сприяє зменшенню активності вірусу папіломи людини.

Має позитивний вплив на регрес проявів такого аутоімунного захворювання, як системний червоний вовчак.
Склад на порцію (1 капсула): Індол-3-карбінол 200 мг,
Екстракт насіння льону Лігнан (Linum usitatissimum) 200 мг.

Рекомендації щодо застосування: Приймати внутрішньо 1 капсулу 1-2 рази під час їди.

Інші Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), рисові висівки, діоксид кремнію і стеарат магнію (рослинне джерело).

Не справляється з додаванням пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків або інгредієнтів горіхового горіха. Виробляється в установці GMP, яка обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.

Застереження: Тільки для дорослих. У період вагітності, лактації, прийому ліків або при наявності будь-яких медичних проблем проконсультуйтеся з лікарем. Цей продукт може викликати розлад травлення у людей з підвищеною чутливістю. У випадку дискомфорту після використання даного продукту, зменште дозування або припиніть вживання. Зберігати в недоступному місці для дітей.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені