Гіалуронова кислота, Now Foods, Hyaluronic Acid, 60 капсул, 100 мг

  • Артикул: 00-00000152
  • Штрих код: 733739031556
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 415 грн
Гіалуронова кислота — це речовина, яка знаходиться в кожному виді тканин організму, а найбільша її концентрація — в сполучній тканині, особливо в шкірі та хрящах. Гіалуронова кислота є важливим складником внутрішньосуглобової рідини. Виконує роль природного мастила в суглобах. Зменшує хрускіт, оскільки є компонентом синовіальної рідини, укріплює суглоби. Пригнічує больові відчуття в людей, які хворіють на остеоартрит. Гіалуронова кислота вдвічі посилює антивіковий ефект колагену.Рекомендації щодо застосування: Приймати по 2 капсули 1-2 рази на день під час їжі.

Склад на порцію (2 капсули): Натрій (з гіалуронату натрію) 10 мг, Гіалуронова кислота (з гіалуронату натрію) 100 мг, МСМ (метілсульфонілметан) 900 мг.

Інші інгредієнти: Целюлоза (капсула), стеарат магнію (рослинне джерело), діоксид кремнію.При виробництві не використовуються такі інгредієнти: пшениця, глютен, соя, молоко, яйця, риба, молюски та горіхи. Вироблено згідно зі стандартами GMP на підприємстві, де виконується обробка інших інгредієнтів, що містять ці алергени. Продукт може природним чином змінювати колір.Застереження: Тільки для дорослих. Перед застосуванням під час вагітності, лактації, вживання ліків або при наявності будь-яких захворювань (особливо глаукоми) слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в оригінальному упакуванні відкриття в сухому і прохолодному місці, недоступному для дітей.Силікагель не можна вживати в їжу.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Рекомендовані товари

Nutrix © 2022 Всі права захищені