Гіалуронова кислота, Puritan`s Pride, Hyaluronic Acid, 60 капсул, 50 мг

  • Артикул: 00-00001247
  • Штрих код: 25077148608
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 250 грн

Гіалуронова кислота (HA) знаходиться у всіх тканинах організму, найбільше у сполучній тканині шкіри та хрящів. HA є важливою складовою суглобової (синовіальної) рідини, де служить як мастило і амортизує стискаючі навантаження.


Гіалуронова кислота має гідрофільні властивості і затримує воду в міжклітинному просторі сполучних тканин. Нормальна кількість гіалуронової кислоти в організмі підтримує тургор шкіри і робить її зовні більш підтягнутою – молодою.


Гіалуронова кислота постійно генерується, розпадається на вуглекислий газ і воду і виводиться з організму. З віком після 30-35 років в організмі поступово знижується синтез гіалуронової кислоти, а розпад прискорюється, в той же час природна деградація гіалуронової кислоти в тканинах може збільшуватися під впливом зовнішніх факторів: вірусних захворювань, ультрафіолетового опромінення (загара), вплив нікотину, тривалих фізичних навантажень на сполучну тканину. Тривалий вплив цих факторів призводить до передчасного пошкодження сполучних тканин суглобів та старіння шкіри.


У звичайних умовах та при нормальному харчуванні організм отримує органічну сірку з харчових продуктів. В умовах обмеженого дієтичного харчування та інтенсивних фізичних навантажень в організмі може настати дефіцит цього мінералу, що впливає на стан та здоров'я сполучних тканин тіла. У таких випадках додаткове джерело сірки з харчової добавки Puritan's Pride Hyaluronic Acid допоможе поповнити баланс цього мінералу в організмі.


Гіалуронова кислота – важливий компонент суглобової тканини. Вона утримує вологе мастило в суглобах і хрящах, що впливає на їхню силу, еластичність і пружність. Компоненти роблять цей засіб універсальним, що підтримує роботу суглобів та здоровий зовнішній вигляд шкіри. Крім основного вищеописаного впливу, прийом гіалуронової кислоти допоможе відновити та підтримати пружність шкіри, зміцнить та додасть еластичності зв'язкам, дасть сприятливий ефект на органи зору.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені