Естер-С з Біфлавоноїдами, Ester-C, American Health, 500 мг, 60 капсул

  • Артикул: AMH16960
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 289 грн

Рекомендується при:

- ослабленому імунітеті
- захворюваннях серцево-судинної системи
- тендітних судинах
- занепаді сил
Що це?

Ester-C - це інноваційна, запатентована форма вітаміну С, яка не тільки має високу біодоступність, але і маючи у складі природні метаболіти природним чином надає величезну підтримку імунній системі. Цитрусові біфлавоноїди, що входять до складу цього продукту, зміцнюють судини та сприяють кращій засвоюваності.Як це працює?

Ця формула не підвищує кислотність шлунка. Тепер вітамін С можуть приймати і ті, яким раніше він був фактично протипоказаний у таблетованій формі – люди, які мають гастрити, виразки, підвищену кислотність шлунка. Ester-C можна без побоювання давати дітям. Зважаючи на те, що добова потреба дитини становить 500 мг. Для дорослих доза збільшена вдвічі, а саме – 1000 мг. У період простудних захворювань доза може бути збільшена в троє.

За допомогою вітаміну С у нашому тілі синтезується колаген – важливий білок, який бере участь у регенерації всіх сполучних тканин, у тому числі суглобів, сухожиль, кісток та зубів. Цей вітамін зміцнює стінки судин і необхідний загоєння ран. Також відомо, що вітамін С є потужним антиоксидантом, який блокує ушкодження, спричинені вільними радикалами – речовинами, що ушкоджують ДНК. Накопичення вільних радикалів в організмі сприяє процесу прискореного старіння та розвитку складних хвороб, таких як артрит та/або захворювання серця. Ознаки дефіциту вітаміну С виявляються в несуттєвих на перший погляд моментах, наприклад, ламкість волосся, кровоточивість ясен, сухість шкіри. Нестача цього важливого вітаміну призводить до зниження імунітету та нездатності захиститися від інфекцій та вірусів.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені