Ессентіх, Olimp Labs, Essentix, 600 мг, 30 капсул

  • Артикул: 00-00000932
  • Штрих код: 5901330040245
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 161 грн
Товару немає в наявності

Есенціальні фосфоліпіди отримані з сої, що не містить ГМО. Це довершена формула основних діючих компонентів лецитину, що має максимально позитивну дію.

Фосфоліпіди мають властивість підтримувати когнітивні властивості.Вживання цих добавок сприяє відновленню мієлінової оболонки навколо нервових закінчень, що дає можливість швидше проводити нервові імпульси та будувати нові нейронні зв'язки. Особливо виражений позитивний ефект буде мати в комплексі з вітамінами групи В.

Дуже важлива функція фосфоліпідів у здатності відновлювати клітинну стінку. Особливо актуальним це є для клітин печінки, оскільки під впливом алкоголю, нераціонального харчування та ненормованого режиму, зазнають першочергового пошкодження. Таким чином фосфоліпіди потенційно пришвидшують регенерацію гепатоцитів та допомагають налагодити нормальну функцію печінки. Дослідження також показують, що вживання таких добавок зменшує кількість жирових відкладень на печінці.

Фосфоліпіди мають властивість профілактувати утворення каменів у нирках.

Liquid Technology забезпечує високу біодоступність, тобто швидке всмоктування та засвоєння.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені