Ензим для лактози, Scitec Nutriton, Lactase Enzyme, 100 капсул

  • Виробник: Scitec
  • Артикул: 00-00000630
  • Штрих код: 728633101061
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 250 грн
Товару немає в наявності

Lactase enzyme scitec - це спеціальний препарат, який виготовлений на основі ензиму бета-галактозидази. Він необхідний для поліпшення засвоєння молочних продуктів. Основна діюча речовина в продукті lactase enzyme розщеплює лактозу на нешкідливі прості компоненти (галактозу та глюкозу).
Lactase Enzyme від Scitec Nutrition - цей продукт необхідний всім, хто бажає отримувати користь від молочних продуктів, у тому числі сироваткового протеїну та казеїну, але страждає непереносимістю лактози.
2500 одиниць FCC потрібно для перетравлення 10-13 г лактози (зазвичай сироваткові білкові концентрати містять 5-6% лактози). Для дуже чутливих до лактози споживачів, які потребують 100% конверсії, рекомендується 10 000 одиниць FCC за один прийом їжі. 2-3 капсул даної харчової добавки забезпечують таку кількість ферменту.


Вживати внутрішньо по 1-3 капсули в день, під час їжі разом з молочними продуктами.

Не вживати у випадку індивідуальної непереносимості компонентів продукту. Не призначений для вживання під час вагітності, лактації, а також особам до 18 років. Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Не є лікарським засобом. Контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці якомога далі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

На порцію (1 капсула): Лактаза 5000 FCC одиниць.
Інші інгредієнти: Наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), яловичий желатин, мікрогранульована галактозидаза (Tolerase ™ стабілізатор лактази), барвник (діоксид титану).

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Сертифікація і дієта
Без глютена, Без лактози
Форма випуску
Капсули
Кількість
100 шт
Кількість речовини в порції
250 - 500 мг
Кількість порції
40 - 60

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені