Екстракт куркуми, Curcumin Elite, Life Extension, 30 рослинних капсул

  • Артикул: LEX24673
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 381 грн

Рекомендується при:

- ослабленому імунітеті
- захворюваннях серцево-судинної системи
- мігрені
- виразці
- гастриті
- жовчнокам'яній хворобі
- тромбозі
- атеросклерозі
- підвищеному рівні холестерину в крові
Що це?

Куркума – це рослина сімейства імбирних, яке давно відоме своїм багатим біохімічним складом та лікарськими властивостями. Life Extension® роками займалася пошуком чудової форми куркуміну, яка приносить максимальну користь здоров'ю. Наша формула пропонує у 45 разів більше біодоступних безкоштовних куркуміноїдів, ніж стандартний куркумін. Підтримує мозок, імунну систему та здоров'я печінки. Допомагає пригнічувати запальні фактори для зміцнення здоров'я суглобів та органів. Активно бореться з окислювальним стресом та сприяє здоров'ю серцево-судинної системи.Як це працює?

Куркумін відомий як тонізуючий, болезаспокійливий і кровоспинний засіб. При постійному його застосуванні підвищується концентрація кателіцидину, білка, який має протимікробні властивості. Саме він допомагає впоратися з грибками та вірусами, підвищуючи опорність імунної системи.

Також куркумін вкрай корисний при мігрені, жовчнокам'яній хворобі, виразці та гастриті. Він відновлює баланс ензимів, які перешкоджають запальним процесам та допомагають загоювати рани. Куркумін активізує синтез колагену, головного структурного білка в організмі, допомагаючи цим зміцнити стінки судин. Регулярне вживання куркуміну знижує рівень холестерину в крові, запобігаючи тромбозам та атеросклерозу.

Крім того, куркумін має жовчогінну властивість, він сприяє скороченню жовчного міхура.

Куркумін Elite™ захищає вільні куркуміноїди від кон'югації шляхом поєднання куркуміну з волокнами пажитника, що призводить до більшої біодоступності та розподілу вільних куркуміноїдів у тканинах. Завдяки цьому вони довше зберігаються у кровотоку.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені