Дігідрокверцетин-G, Taxifolia, 10 гр, 15 мл

  • Виробник: Taxifolia
  • Артикул: 00-00000099
  • Штрих код: 4820174760014
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 340 грн

Дигідрокверцетин — це антиоксидант, потужний кардіопротектор та регулятор метаболізму в одній капсулі. Захищає від оксидативного стресу, покращує мікроциркуляцію, укріплює стінки судин, нормалізує обмін речовин, знижує ризик розвитку цукрового діабету, а також запобігає виникненню ускладнень вже наявного цукрового діабету. Розріджує кров, завдяки цьому профілактує інсульти та тромбоз судин.

Офтальмологічна дія: Запобігає прогресуванню вікових зміг в центральних відділах сітківки при склеротичній дистрофії макули. Має високий капіляропротективний потенціал, допомагає крововиливам регресувати швидше. Покращує мікроциркуляцію очного дна. Знімає втому очей та підвищує стійкість зорового апарату до навантажень.

  • Капіляропротективна дія: укріплює стінки судин, знижує в'язкість крові, запобігає виникненню атеросклерозу. За активністю в рази сильніший за рутин та кверцетин.
  • Гепатопротективна дія: виводить токсини та продукти обміну з організму, захищає клітини печінки від пошкодження вірусами та токсичними речовинами, у тому числі алкоголю.
  • Імуномодудюючий вплив: має радіопротекторний та дезінтоксикаційний ефекти, протизапальну та імунокорективну дію.
  • Природній нейропротектор: забезпечує швидке відновлення процесів мікроциркуляції крові та покращення обмінних процесів в клітинах головного мозку.
  • Кардіопротектор: сприяє перерозподілу кровотоку по дрібних судинах, покращує кровопостачання ішемізованих ділянок тканин, у тому числі в міокарді, підвищує ефективність антиаритмічної та антигіпертензивної терапії.
  • Ендокринологічна дія: підвищує стійкість тканин організму до пошкоджуючих впливів надлишкового цукру в крові. Зменшує ризик розвиток ускладнень цукрового діабету.


Дигідрокверцитин рекомендовано вживати в комплексі з основним курсом лікування.


Рекомендації щодо вживання: 4 краплі накрапати під язик, потримати 2-3 хвилини та запити склянкою перевареної питної води кімнатної температури, приймати два рази на день за 10-15 хвилин до їди. Термін вживання 1-3 місяці. У разі необхідності курс повторити 2-3 рази на рік.

Застереження: Вагітні жінки, жінки, які годують грудьми, діти до 6 років перед вживанням потребують консультації лікаря. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 градусів за Цельсієм і відносній вологості не вище 75%.

Склад на 100 г: Дигідрокверцетин (Таксіфолін) - 10 г.

Інші інгредієнти: гліцерин фармакопейний.


Характеристики

Країна-виробник
Україна
Форма випуску
Рідина
Кількість
15 мл
Кількість речовини в порції
1000 мг і більше

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені