Дегідроепіандростерон 25 мг, DHEA, Natrol, 300 таблеток

  • Артикул: NTL16107
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 796 грн

Рекомендується при:

- проблемах з репродуктивною системою у чоловіків та жінок
- горомональному збої
- аутоімунних захворюваннях
- ревматоїдному артритіЩо це?

Дегідроепіандростерон (DHEA) - це стероїдний гормон-андроген, який також називають прастерон або "материнський гормон". DHEA виробляється в організмі людини наднирковими залозами з холетсерину і забезпечує продукування 27 інших найважливіших гормонів. Активна фаза вироблення дегіепіандростерону починається зі статевим дозріванням, поступово вщухаючи після 25 років. Вважається, що до 50 років рівень DHEA в організмі критично знижується.

Як це працює?

Стероїдний гормон дегідроепіандростерон (DHEA) дуже важливий для правильного функціонування ендокринної залози людини. Від нього безпосередньо залежить вироблення таких найважливіших гормонів, як тестостерон, прогестерон, естроген та інші. Цей гормон вважається натуральним стероїдом, який активно виробляється організмом людини до 25 років. Після цього віку, у міру старіння організму, вироблення DHEA значно скорочується. Дегідроепіандростерон часто прописують людям від 55 років, оскільки саме в цьому віці його рівень стає мінімальним. Правильне вміст DHEA в організмі необхідне підтримки імунної системи, адекватної вироблення естрогену чи тестостерону, збалансованого обміну речовин.

Крім цього, препарати дегідроепіандростерону застосовують при розладах сексуальної функції, сильних гормональних збоях, проблемах з репродуктивною функцією як у чоловіків, так і у жінок. Тим не менш, рекомендувати цей препарат може лікар.

Останнім часом низький вміст DHEA в організмі зрілих і людей похилого віку пов'язують з розвитком вікових захворювань, проблемах із серцево-судинною системою, швидкою стомлюваністю, занепадом сил. При коректному виборі препарату та дозуванні ефект від застосування дегідроепіандростерону дійсно можна відчути через кілька тижнів: покращується пам'ять, концентрація, витривалість, спостерігається покращення загального самопочуття.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені