Цинк, Scitec, Zinc, 25 мг, 100 таблеток

  • Виробник: Scitec
  • Артикул: 00029018
  • Штрих код: 5999100018761
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 280 грн

Рекомендується при:

  • ослабленому імунітеті

  • розладах нервової системи

  • крихких кістках

  • нестабільності ендокринної системи


Що це?

Цинк - це мінерал, який відіграє важливу роль в багатьох ферментативних функціях. Він підтримує здорову функцію імунної системи і антиоксидантні системи організму.

Цинк – життєво важливий мінерал для кожної людини. Він входить до складу понад 300 різних гормонів і ферментів, які продукуються організмом, відіграє важливу роль практично у всіх важливих процесах. Насамперед, цинк бере участь у зростанні та відновленні клітин, регулює функції нервової, статевої та імунної систем, нормалізує травлення, регулює рівень цукру в крові та обмін жирів. Крім того, цинк - це ще й краса нігтів і волосся.

Дефіцит цього елемента в організмі призводить до багатьох розладів, таких як: стрес, швидка стомлюваність, депресія, погіршення зору, порушення сексуальної функції, зниження рівня інсуліну та інше. Ось чому так важливо отримувати достатню кількість цинку кожній людині, зокрема спортсменам.


Як це працює?

Цинк підтримує імунну систему сильною, допомагає залікувати рани і нормалізує загальне функціонування організму. Він також необхідний для нормальної функції скелетної, неврологічної і ендокринної систем. Відомо також, що він відіграє важливу роль у захисті організму від окислювальних процесів і особливо корисний для підтримки здорового старіння. Вегетаріанці, матері-годувальниці, люди, які зловживають алкоголем, а також ті, у кого не виходить правильно харчуватися піддаються більш високому ризику дефіциту цинку.

Попередження: Не використовувати, якщо у вас алергія на будь-яке з'єднання. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.


Не є медичним препаратом.

Фахівці виробника рекомендують приймати цинк по 1 таблетці на день із їжею.

Склад на порцію - 1 таблетка:

Цинк (цинк цитрат, цинк сульфат) 25 мг

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Форма випуску
Таблетки
Кількість
100 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
100 - 120

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені