Цикорій, Цикоринка, зі стевією 200 г

  • Артикул: 00-00000794
  • Штрих код: 4820046680297
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 34 грн
Цикорій — популярний напій, яким вже давно звикли замінювати каву. Він володіє такими ж приємними ароматом та смаком, проте не містить кофеїну. До складу цикорію входить інулін — коричний вуглевод, який є пребіотиком.

Він є середовищем для розвитку нормальної мікробіоти кишківника та пригнічує ріст умовно-патогенних та патогенних бактерій. Також його використовують для комплексного зміцнення організму, під час лікування серцево-судинних захворювань та органів травлення.

Відмінний продукт для тих, хто уникає вживання кофеїну через медичні протипоказання, здатний задовольнити смакові запити любителів кави. Багатство та різноманітність біохімічного складу дозволяє напою діяти комплексно і багатогранно – у звичайній чашці кавозамінного напою таїться криниця протизапальних, жарознижувальних, заспокійливих властивостей.

Крім того, такий напій дозволяє знизити вміст цукру в крові. Корінь цикорію на 60% складається з полісахариду-інуліну, який легко засвоюється та корисний для діабетиків. У корені цієї рослини містяться вітаміни А, С та група В, пектини, інулін, органічні кислоти та ефіри, дубильні речовини, мікро- та макроелементи, серед яких калій, натрій, залізо, кальцій та магній. З напоєм з кореня цикорію ви отримаєте захист від безсоння та відчуття втоми.

З ним можна стабілізувати тиск і позбутися жовчного каміння.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені