БЦАА, MyProtein, BCAA powder , (блакитна малина), 500 г

  • Виробник: MyProtein
  • Артикул: 00-00001016
  • Штрих код: 5056185786319
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 460 грн
БСАА в таблетках для швидкого відновлення та підвищення витривалості під час тренувань. Американський бренд Dymatize з більш як 50-літньою історією створює продукцію, яка проходить вивчення науковцями, далі її тестують досвідчені спортсмени. Команда розробників працює під керівництвом лікаря Dr. Rob Wildman. Усі добавки виготовлені згідно зі стандартами GMP, а також проходять контроль антидопінговою лабораторією світового класу LGC. ВСАА (Branched-chain amino acids) - амінокислоти з розгалуженим ланцюгом. Це три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин, валін. Незамінні амінокислоти організм не продукує самостійно, отримати їх може лише з їжею. Важливо, що ці три амінокислоти — не всі незамінні амінокислоти, але саме з них складається 35% м'язового волокна.

Лейцин — основа білків організму, у тому числі м'язової тканини. Вважається, що лейцин бере участь у синтезі колагену, що надає йому властивостей укріплювати суглоби, сухожилля та зв'язки.

Ізолейцин — амінокислота, яка йде 'поруч' з лейцином, регулює його метаболізм. Бере участь у синтезі гемоглобіну та регулює рівень цукру в крові.

Валін — джерело енергії, структурний компонент білків та ензимів, які беруть участь у його синтезі.

Вживання ВСАА запобігає надмірне пошкодження м'язового волокна під час тренування. Якщо пошкодження таки відбулось, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом забезпечують швидке відновлення після тренування. Зменшують відчуття втоми та кріпатури після силових тренувань.

Ці амінокислоти також беруть участь у синтезі аланіну та глутаміну. Аланін — важливе джерело енергії в організмі, підвищує витривалість та стійкість організму до зовнішніх несприятливих чинників. Глутамін — підтримує здоров'я нервової системи та незамінний для адекватного функціонування травної системи, а саме гепатобіліарної системи.

Крім того, ВСАА забезпечують нормальний синтез тестостерону в організмі атлета. Від цього гормону першочергово залежать показники продуктивності на тренуваннях та швидкості набору м'язової маси.

Як згадано вище, 35% всієї м'язової тканини будується лейцином, ізолейцином та валіном — амінокислотами з розгалуженим ланцюгом.

ВСАА беруть участь у синтезі інсуліну та фактора росту. Ці дві біологічно активні речовини забезпечують процеси метаболізму, які сприяють росту м'язової тканини. Це також засвоєння макро- та мікронутрієнтів з їжі.

ВСАА допомагають скорегувати неповноцінність раціону атлета та посилити дію інших добавок — протеїну, креатину і тд.

Спосіб застосування:

Змішати 1 чайну ложку добавки (5 г) із склянкою води (соку). Приймати по 1 порції до тренування та відразу після тренування.

Примітка:

Не може бути використаний в якості заміни для збалансованого харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Продукт не слід застосовувати матерям, що годують і вагітним жінкам.

Склад 1 порції (5 г) MyProtein BCAA:

  • лейцин – 2,5 г;

  • ізолейцин – 1,25 г;

  • валін – 1,25 г.

Інгредієнти для продукту зі смаком коли: L-лейцин, ізолейцин, валін, яблучний екстракт, лимонна кислота, сукралоза.


Характеристики

Країна-виробник
Великобританія
Форма випуску
Порошок
Кількість
500 г
Кількість порції
100 - 120

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені