Бісгліцинат марганцю 15мг, Thorne Research, Manganese Bisglycinate, 60 капсул

  • Виробник: Thorne
  • Артикул: THR00373
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 452 грн

Рекомендується при:

  • проблемах з м'язами та сухожиллями


Що це?

Марганець – це мікроелемент, необхідний людині, для нормального обміну білків, жирів та вуглеводів в організмі. Через брак марганцю в організмі може розвинутися анемія, дефіцит маси або затримка росту у дітей та підлітків.


Як це працює?

Марганець є важливим елементом, який допомагає працювати всьому організму, і без якого багато процесів будуть неможливі. Він бере участь у відповідальній передачі імпульсів між нервовими волокнами, необхідний роботи імунної системи та у процесі формування кісток. Чинить вплив на інсулін і метаболізм, без нього неможливий процес кровотворення. Для розвитку кісткової, хрящової та сполучних тканин необхідний марганець. При його дефіциті погіршується функціонування м'язів та опорно-рухового апарату. Також він впливає на швидкість загоєння ран, переломів та інших ушкоджень. Кількість марганцю дуже важлива при вагітності, він впливає на розвиток нервової системи плода. Недолік мікроелемента у жінок призводить до збоїв менструального циклу, у чоловіків – малорухливих сперматозоїдів. Для зовнішнього здорового вигляду, для шкірних покривів та волосся потрібна достатня кількість марганцю.

Показання до застосування

Приймати по 1 капсулі один або двічі на день або за рекомендацією фахівця.


Попередження
Увага! Продукт призначений тільки для дорослих. У разі вагітності / годування грудьми, прийому медичних препаратів або наявності будь-якого захворювання слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням продукту. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Продукт може природним чином змінювати колір.
Після відкриття упаковки зберігати в прохолодному, сухому місці.


элементВесЕдиницаПроцент
Порция1Капсула
Порций в упаковке60
Марганец (как марганцевый бисглицинат хелат)15мг652

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Без глютену
Форма випуску
Капсули
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
60 - 80

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені