Бетаїн, Now Foods, Betaine HCI, 648 мг, 120 капсул

  • Артикул: 00-00001194
  • Штрих код: 733739029386
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 450 грн
Товару немає в наявності

Бетаїн гідрохлорид також називають триметил гліцином. Ця амінокислота бере участь в утилізації гомоцистеїну – продукт обміну, що має негативний вплив на нервову систему та організм в цілому.

Американська асоціація, що контролює ліки та продукти, включила бетаїн у перелік засобів для зниження гомоцистеїну.

Основна галузь застосування бетаїну – допомога в травленні. Вживання цієї добавки налагоджує продукцію соляної кислоти і допомагає впоратись з розладами травлення, що пов’язані зі зниженою кислотністю.

Крім того, допомагає налагодити утворення інших травних ензимів.Це допоможе вирішити такі проблеми як надмірне газоутворення в шлунку, відрижки їжею, яку недавно з’їли. Також бетаїн бере участь в утворенні жовчі. Має жовчогінну дію та допомагає налагодити травлення жирів.

Всі ці властивості допомагають отримувати з їжі максимум, оскільки їжа, що не перетравилася до кінця, не може “віддати” усе корисне, що містить в собі. Відповідно, вживання бетаїну допомагає засвоювати вітаміни та мінерали. Особливо це актуально для людей з розладами стільця.

Вживання цієї добавки допомагає підтримувати та зберігати здоров’я серцево-судинної системи. Гомоцистеїн пошкоджує ендотелій судин, що в рази підвищує ризик утворення атеросклеротичних нашарувань. оскільки бетаїн бере участь в утилізації гомоцистеїну, знижується частота пошкодження.

Сфери застосування бетаїну:під час лікування ожиріння, атеросклерозу, алкогольної залежності,після значного стресу,після сильного зневоднення,під час депресій,при розладах травлення.

Характеристики

Категорія:
Notice: Undefined variable: catprod in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nutrix41/nutrix.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 373

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені