БЦАА, Extrifit, BCAA liquid, (вишня), 1000 мл

  • Виробник: Extrifit
  • Артикул: 8594181600422
  • Штрих код: 8594181600422
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 520 грн

Розгалужені амінокислоти (BCAA) відносяться у культуризмі до традиційних харчових добавок, а їх впливу безперечно. Вони хороші як для об'ємних, так і для редукційних програм. Головним є споживання BCAA по відношенню до тренувань, а тут ключовим моментом є швидкість подачі BCAA або час, за який розгалужені амінокислоти потраплять з прийому до м'язів. На цей час найбільше впливає форма, у якій приймаються розгалужені амінокислоти. Ідеальним для цієї мети є BCAA у рідкому вигляді. Наша фірма пропонує Вам два такі продукти: Extrifit BCAA Free Form Liquid 80 000 mg, що представляє розгалужені амінокислоти у їхній вільній формі в рідкому стані, придатні для безпосереднього вживання, або один з наших найуспішніших продуктів BCAA Instant, тобто розчинні BCAA.


Що таке розгалужені амінокислоти і навіщо їх приймати:

BCAA - вільні розгалужені амінокислоти L-лейцин, L-ізолейцин і L-валін відносяться до есенціальних (незамінних) амінокислот і містяться прямо в м'язовій тканині, де можуть бути використані як важливе джерело енергії для м'язової роботи. Розгалужені амінокислоти містяться в їжі, тобто є абсолютно природною речовиною, без мінімального ризику виникнення будь-яких небажаних ефектів!


Придатне співвідношення розгалужених амінокислот 2:1:1:

Наш продукт BCAA Free Form Liquid 80000 мг містить оптимальне співвідношення розгалужених амінокислот 2:1:1 – вдвічі більше лейцину, ніж ізолейцину та валіну. Чому співвідношення 2:1:1? Лейцин вважається найважливішим з BCAA для процесів, що проходять у м'язах при тренуваннях та після неї. Однак, необхідно приймати всі три BCAA. Співвідношення 2:1:1 відповідає фізіологічній потребі в окремих BCAA та забезпечить їх найкращий ефект.

Розгалужені амінокислоти можна приймати протягом дня. Особливо, якщо Ви хочете позбавитися небажаного підшкірного жиру і тримаєте дієту для форми, то краще приймати BCAA і в день, вільний від тренувань, ідеально вранці натще.

Рекомендоване дозування:

Для підвищення ефективності тренувань і їх інтенсивності, а також для антикатаболического ефекту: приймайте 1 мензурку (50 мл) BCAA Free Form Liquid 80 000 mg за 20 - 30 хвилин до тренування.

Для нарощування м'язової маси: приймайте 1 мензурку після тренування.

Просунуті спортсмени і спортсмени вагою понад 80 кг ваги тіла приймайте 2 - 3 мензурки.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Не призначений для використання при вагітності, лактації та особами до 18 років.

Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Поживна цінність в одній порції - 1 ложка - 50 мл:

Калорійність - 15 ккал

Жири - 0 г

Вуглеводи - 0,2 г

Харчові волокна - 0,1 г

Протеїн - 0 м

  • L-ізолейцин у вільній формі - 1000 мг
  • L-лейцин у вільній формі - 2000 мг
  • L-валін у вільній формі - 1000 мг


Складові:

Очищена вода, L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, лимонна кислота (регулятор кислотності), ароматизатор, ксантанова камедь і гуарова камедь (стабілізатор, загусник), сорбат калію, бензоат натрію (консерванти), сукралоза (підсолоджувач), E124 (барвник).


Характеристики

Країна-виробник
Чехія
Форма випуску
Рідина
Кількість
1000 мл
Кількість речовини в порції
1000 мг і більше
Кількість порції
20 - 40

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені