Ашваганда, Ashwagandha, Now Foods, 450 мг, 90 капсул

  • Артикул: 00-00000174
  • Штрих код: 733739046031
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 350 грн
Withania Somnifera (Ashwagandha) — є однією найважливіших рослин медицини Індії, потужним адаптогеном та незамінною дієтичною добавкою в умовах урбанізації.

Основними фітохімічними складниками є вананалоїди та алкалоїди, а саме вітхаретин А, кускогрин, тропін та інші тритерпенові лактони, що будовою та властивостями схожі до панаксозидів женьшеню. Препарати ашваганди мають наступні властивості:

Антиоксидантна дія
Біологічно активні компоненти нейтралізують вплив вільних радикалів та іонізувального випромінювання, виконуючи функцію щита для клітин вашого організму. Тут ховається секрет молодості тіла й організму в цілому — клітини адекватно функціонують, не зазнаючи передчасних процесів старіння.

Імуномодулювальна
Щодня навколишнє середовище кидає виклики нашій імунній системі (ІС) у вигляді бактерій та вірусів. Компоненти Ashwagandha від Now Foods регулюють імунну відповідь і запобігають гіперреактивності.

Протизапальна
Запалення — типовий патологічний процес, що лежить в основі більшості хвороб. Маючи здатність регулювати імунну відповідь, шляхом стимуляції антизапальних цитокінів, ашваганда запобігає розвитку хвороб, що не пов'язані з інфекційними агентами. Таким чином виступає протектором для тканин органів. До прикладу, вітхаферин А відомий кардіопротективною та антиканцерогенною дією.

Стимулювальна
Не дарма Ашваганду називають 'індійським женьшенем'. Кускогрин парціально стимулює кору та підкірку головного мозку, що проявляється підвищенням концентрації уваги, покращенням пам'яті, зниженням тривожності, почуття виснаження й сонливості, а як наслідок — підвищення опірності до стресу. Завдяки стабілізації психоемоційного стану людина має можливість нормально засинати ввечері при цьому не відчуваючи втоми протягом дня.

Вживання Ashwagandha від Now Foods нормалізує лібідо та налагоджує статеву функцію.


Рекомендації щодо вживання: Приймати внутрішньо 1 капсулу 2-3 рази на добу.
Застереження: Тільки для дорослих. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо Ви вагітні / годуєте грудьми, приймаєте ліки, або страждаєте якими-небудь захворюваннями. Після відкриття зберігайте в оригінальному пакуванні, в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці.

Склад на порцію (1 капсула): Ашваганда (Withania somnifera) корінь (екстракт) (стандартизований до 2,5% вітанолідів) 450 мг

Інші інгредієнти: Целюлоза (капсула), рисове борошно і стеарат магнію (рослинне джерело).
Не виготовляється з використанням дріжджів, пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, ракоподібних і горіхів.
NOW Foods Ашвагандха — вегетаріанський / веганський продукт.

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Рекомендовані товари

Nutrix © 2022 Всі права захищені