Алкозеро, Taxifolia, Alcozero, 2 саше

  • Виробник: Taxifolia
  • Артикул: 4820237610010
  • Штрих код: 4820237610010
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 50 грн

ALCOZERO - кращий засіб від похмілля!

ALCOZERO не просто знімає симптоми похмілля, але й сприяє відновленню печінки. В основі складу: амінокислоти L- аргінін і L-глютамінова кислота. А також особливо важливі компоненти - природний потужний антиоксидант дигідрокверцетин, що підсилює дію цих амінокислот і екстракт пантів північного оленя.

ALCOZERO: комбінований продукт, дія якого обумовлена активними компонентами, які входять до його складу:

Дигідрокверцетин - найпотужніший антиоксидант з сибірської модрини. Має капіляропротекторну, гепатопротекторну, кардіопротекторну дію. Сприяє покращенню циркуляції і мікроциркуляції крові, обміну речовин і виведенню токсинів з організму.

Пантел - біологічно активний концентрат з пантів північного оленя. У пантах міститься величезна кількість біоактивних речовин, білкових з'єднань, енергетиків; має тонізуючу дію. Сприяє покращенню загального самопочуття і настрою, підвищує фізичну і розумову працездатність.
З'єднання L-аргінін + Глутамінова кислота: має антиоксидантну і антигіпоксичну активність. Має гепатопротекторну дію, відіграє важливу роль у забезпеченні біохімічних процесів і стимулює утилізацію алкоголю в печінці, прискорює виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу; сприяє зниженню пригнічувального впливу алкоголю на нервову систему.

Бурштинова (рос. янтарная) кислота застосовується в якості активної речовини як метаболічний засіб, що поліпшує метаболізм і енергозабезпечення тканин. Підвищує процеси детоксикації різних токсичних речовин, в т.ч. алкоголю, сприяє їх виведенню з організму. Також бурштинова кислота застосовується для підвищення розумової і фізичної працездатності. Сприяє підвищенню антитоксичної функції печінки.

Гліцин має властивості регулятора обміну речовин і регулятора метаболічних процесів у центральній нервовій системі. Покращує настрій, підвищує розумову працездатність, зменшує токсичну дію алкоголю. Здатний зменшувати психоемоційне напруження, агресивність, конфліктність, підвищувати соціальну адаптацію.

Аскорбінова кислота (Вітамін С) бере активну участь у багатьох окислювально-відновних реакціях, чинить неспецифічну загальностимулюючу дію на організм. Підвищує адаптаційні можливості організму. Має виражені антиоксидантні властивості.

Усі інгредієнті «ALCOZERO» комплексно впливають на причину похмілля, стимулюють виведення алкоголю и відновлення організму в цілому.

Способы применения

Перед вживанням рекомендовано консультація з лікарем.

Рекомендовано вживати: по 1 пакетику саше розвести в склянці питної негазованої води.

Вживати за потреби 1-2 рази на добу.

Не є лікарським засобом.


Дієтична добавка до раціону харчування. Сприяє загальному зміцненню організму, прискорює відновлення організму при великих фізичних та психоемоційних навантаженнях, покращує самопочуття та працездатність; підвищує опір організму до впливу несприятливих чинників довкілля та шкідливих звичок, знижує симптоми інтоксикації (у тому числі алкогольної); має антиоксидантні та детоксикаційні властивості.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.


Діючі речовини:
дигідрокверцетин (ДГК) - 50 мг, пантел, L-аргінін, кислота бурштинова, аскорбінова кислота (вітамін С), кислота глютамінова, гліцин.

Допоміжні речовини:
мікрокристалічна целюлоза, натрію сахаринат, натуральний ароматизатор лимон.

Характеристики

Країна-виробник
Україна
Форма випуску
Пакетики
Кількість
2 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
0 - 20

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені