Акулячий Хрящ 750 мг, Shark Cartilage, Now Foods, 100 капсул

 • Виробник: NOW
 • Артикул: 733739032720
 • Штрих код: 733739032720
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
 • 370 грн

Рекомендується при:

 • болях у суглобах
 • артриті
 • остеохондрозі
 • запаленнях суглобів
 • травмах
 • фізичній втомі
 • розтягненні сухожилля
 • втраті пружності та еластичності шкіри


Що це?
Акулій Хрящ призначений на лікування та профілактики захворювань опорно-рухової системи, т.к. є джерелом кальцію, глюкозаміну, хондроїтину та колагену. Має природні протизапальні та регенеруючі властивості.

Як це працює?
Насамперед Акулій Хрящ - це природне та природне джерело кальцію, що зміцнює кістки. Також він багатий хондроїтином та глікоаміногліканами, основними компонентами хрящової та суглобових тканин, які пом'якшують та змащують суглоби. Його протизапальні та регенеруючі властивості використовуються у боротьбі з безліччю проблем, пов'язаних із суглобами. Він виступає стимулятором регенерації хрящової тканини, посилює процес синтезу хондроїтинсерної кислоти, яка допомагає кальцію відкладатися в кісткових тканинах. Значно зменшує розвиток руйнівних процесів у суглобах та сприяє їх відновленню. Як природне джерело колагену, він позитивно впливає на здоров'я та красу волосся, на стан шкіри, допомагає зберегти її тургор та цілісність. У деяких випадках його використовують для лікування захворювань очей, т.к. він багатий мукополісахаридами та мінералами. Акулій Хрящ широко використовується для профілактики та лікування остеоартрозу різної тяжкості та локалізації, при болях у суглобах, він зменшує запалення тканин та больові відчуття. Його можна приймати для прискорення процесу загоєння при переломах, забитих місцях, розтягуванні зв'язок. Загалом Акулій Хрящ сприяє розвитку та зміцненню скелетного здоров'я, перешкоджає віковій деградації сполучної тканини, тим самим сприяючи структурному довголіттю.

Показання до застосування

приймайте шість капсул один-два рази на день або за вказівкою лікаря.

Попередження

Лише для дорослих. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у прохолодному, сухому місці після відкриття. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо у Вас є захворювання серця.

Елемент

Вага

Одиниця   

Процент   

Порція

6

капсул


Порцій в упаковці

16Калорії

10Усього вуглеводів

1

г

<1% *

Білок

2

г

4% *

Кальцій

1000

мг

100%

Натрій

55

мг

2%

Акулій хрящ (з природними мукополісахаридами)

4,5 (4500)   

г (мг)

* Добова потреба розрахована на дієту у 2000 калорій.  
† Добову потребу не визначено.
Інші інгредієнти:

желатин (капсула), целюлоза, магнію стеарат (рослинний джерело), стеаринова кислота (рослинний джерело) і діоксид кремнію. Містить рибу (акулу).

Не містить

дріжджі, пшеницю, клейковину, сою, молоко, яйця, молюски.


Характеристики

Країна-виробник
США
Форма випуску
Капсули
Кількість
100 шт
Кількість речовини в порції
500 - 1000 мг
Кількість порції
0 - 20

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені