Акції

Знижка -2%
Хіт продажу
100% Казеїн Протеїн, Optimum Nutrition, Gold Standard 100% Casein, печево і крем, 1,818 кг
Під замовлення
1 950 грн
1 970 грн

Купити акційні товари у Львові та Україні

Великий асортимент акційних пропозицій дозволяє знайти безліч потрібних для всієї сім’ї товарів. Зараз саме час ознайомитись із категоріями товарів, які пропонує аптека Nutrix (Нутрікс):


Вітаміни та мінерали

Це важливі поживні елементи, без яких не може обійтись жоден організм. Вітаміни купити акція потрібно, оскільки вони позитивно впливають на загальний стан організму та самопочуття. Коли існує баланс між рівнем вітамінів та мінералів в організмі, вони здатні виконувати безліч функцій. Перед покупкою вітаміни акція необхідно звернутись до спеціаліста та вияснити дефіцит, якого саме вітаміну чи мінералу турбує.


Здоров’я та довголіття

В даній категорії представлені акційні препарати для волосся, шкіри та нігтів, для мозку та покращення пам’яті, для травлення, поліпшення зору та суглобів, для захисту печінки, антиоксиданти, омега та соки. Акція поширюється на всі препарати в даному розділі.


Спортивне харчування

Дана категорія володіє широким асортиментом на акційне спортивне харчування, до якого входять амінокислоти, батончики, гейнери, протеїни, замінники харчування. Спортивне харчування знижка купити варто, оскільки на розщеплення такої їжі організму потрібно менше часу та зусиль, ніж на засвоєння повноцінного харчування. Спортивне харчування знижка обрати допоможе консультант, враховуючи побажання.


Косметика

Великий вибір доглядової косметики, для волосся, для тіла. Косметика акція налічує також декілька видів засобів особистої гігієни та сонцезахисних засобів. Акція поширюється на багато брендів.


Ліки

Акційні ліки можна придбати і онлайн. Це дуже зручно та економиться багато часу. Ліки акція представлена препаратами для внутрішнього та зовнішнього застосування, які використовують для лікування хворобливих станів. Ліки по знижкам розподіляють за різними характеристиками враховуючи, що деякі можна купити за рецептом лікаря, а деякі є у вільному продажі. Всі представлені препарати мають необхідні сертифікати та виготовлені надійними компаніями.

Акційні товари купити можна як онлайн, на сайті аптеки Nutrix (Нутрікс), так і забрати самовивозом в аптеках за такими адресами:

  • м. Львів, вул. Орельська 27, Україна

  • м. Львів, вул. Кульпарківська 230А, Україна

  • м. Львів, вул. Героїв УПА 75, Україна

  • м. Львів, вул. Угорська 12, Україна

А приємним бонусом є безкоштовна доставка замовлень від 1500 грн.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені